Pult centralizované ochrany (PCO)

Slouží zejména k nepřetržitému monitorování stavu elektronických zabezpečovacích signalizací a elektronických požárních signalizací.

Může ale monitorovat i některé technologické informace, jako přerušení dodávky elektrické energie, teploty, výšku hladiny apod. Pro ostrahu majetku prostřednictvím PCO si nás vybralo už více než 400 zákazníků. Kvalitní technika, rozsáhlý vozový park, vyškolený profesionální personál a dokonalá příprava dokumentů pro efektivní zásah, to jsou totiž naše přednosti.
Obsluha pultu je prováděna zodpovědně 24 hodin denně a narušený objekt je okamžitě v pozornosti zásahové jednotky, jejíž členové jsou s objektem, včetně rizik, detailně seznámeni.

Samozřejmostí je přenos informací nejen prostřednictvím pevné telefonní sítě nebo GSM, ale v dosahu vlastní rádiové sítě také rádiovým signálem. V roce 2004 jsme podstatným způsobem rozšířili pokrytí této sítě. Stále větší počet klientů má tak možnost využít tohoto moderního, rychlého (2 sec.), bezpečného (kontrola spojení každé 2 min.) a hlavně BEZPLATNÉHO připojení.

Dispečink PCO

Kdykoliv můžete zkontrolovat naše dispočery, že jsou stále ve střehu. Pro kontrolu, pro poplach nebo dotaz volejte:

596 612 596

603 450 029

pco@ipo.eu