AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE

Ostraha průmyslové zóny Hrabová

Přijmeme brigádníky (jen muže) na ostrahu objektu v Ostravě - Hrabové, pro měsíce červen, červenec, srpen. Podmínkou čistý trestní rejstřík, 18 let. Nepřetržitý provoz. Mzda 60 Kč/h. Životopisy se žádosti o brigádu zasílejte na mail: nabor@ipo.eu

Úklid autobusů DPO, Ostrava - Martinov

Přijmeme brigádníky na úklid interiéru autobusů v Martinově. Pracovní doba NE - ČT od 21:00 - 3:30. Mzda 60 Kč/h. Nástup ihned. Vhodné i pro OZP. Kontaktní mail: nabor@ipo.eu

Úklid administrativních prostor, Brno

Přijmeme pracovníky na úklid administrativních prostor v Brně. Pracovní doba PO - PÁ na 7 hodin. Nástup ihned. Vhodné i pro OZP. Mzda od 55 Kč/h. Manažer zakázky: 737 263 244

Technik zabezpečovacích zařízení, Ostrava

Požadujeme: Samostatný odpovědný pracovník pro servis a instalaci různých PZTS systémů, znalosti programování systémů Paradox, DSC, Galaxy, Jablotron a jiné, zkušenosti s CCTV systémy, odbornost dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 6 nebo § 7, ŘP skup. B, trestní bezúhonnost, zkušenosti s PCO vítány.

Náplň práce: Každodenní opravy, seřízení, nastavení odzkoušení a předvedení plné funkčnosti PZTS systémů včetně zaškolení uživatelů. Instalace zcela nových PZTS systémů a práce s tím spojených.

Mzda: 26.000 Kč + čtvrtletní prémie

Benefity: stravenky, služební vůz, týden dovolené navíc.

Nástup ihned.

Kontaktujte nás telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hod. na tel. 603 582 028, nebo e-mailem (uveďte pozici, o kterou máte zájem + životopis) na adresu skrobanek@ipo.eu

Recepční - Praha Smíchov

Pro významného klienta naší společnosti, hledáme recepčního. Požadujeme organizační schopnosti, zodpovědnost, příjemné vystupování. Mzda 13.000 Kč, pololetní prémie až 12.000 Kč. Vhodno pro OZP. Nástup ihned. Kontaktní osoba: Lubina Josef, 739 341 844, lubina @ipo.eu

Pracovník ostrahy - strážný, Přerov

Pro ostrahu průmyslového areálu přijmeme na plný úvazek pracovníka ostrahy. Mzda od 9.800 Kč + zákonné příplatky + stravné. Nástup možný ihned. Výhodou je certifikát - Zkoušky odborné způsobilosti Strážný, práce je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením (ZTP, OZP).

Pracovník ostrahy - strážný,  Olomouc

Pro ostrahu průmyslového areálu přijmeme na plný úvazek pracovníka ostrahy. Mzda od 10.200 Kč + zákonné příplatky + stravné. Nástup možný ihned. Výhodou je certifikát - Zkoušky odborné způsobilosti Strážný, práce je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením (ZTP, OZP). Řidičský průkaz sk. B a základní znalost PC podmínkou.

Pracovník ostrahy - strážný,  Valašské Mezířičí

Pro ostrahu průmyslového areálu přijmeme na plný úvazek pracovníka ostrahy. Mzda od 10.200 Kč + zákonné příplatky. Nástup možný ihned. Výhodou je certifikát - Zkoušky odborné způsobilosti Strážný, práce je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením (ZTP, OZP). Řidičský průkaz sk. B a základní znalost PC  podmínkou.

NÁBOR PRACOVNÍCH SIL, OZP

Janetta Plonková, referent

nabor[zavináč]ipo.eu | tel: 596 693 601 | gsm: 603 443 305

Kontaktní formulář

Jméno
Telefon
Text

Ochrana proti spamovacím robotům. Jaký je letos rok?

* povinná položka